KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13713422

nr 1371 3422

Maurice Blanchard

(1903-1969), Frankrike

Blandteknik, Paris, Signerad, 23x32 cm

Maurice Blanchard, fransk bildkonstnär född 1903, död 1969.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:50:16

1/1 10:35:04 1      300 kr
3/1 16:49:03 2      Vinnande bud

Maurice Blanchard

Läs mer om Maurice Blanchard